TERMINY CENA/OS PAKIET DEWIZOWY
{{offer.trp_depDate}}-{{offer.trp_rDepDate}} ({{offer.trp_durationM}} dni) {{offer.pricePerAdt}} {{offer.base_totalPriceCurr}} {{offer.packageExchange}} Rezerwuj Zapytaj o bilet Zapytaj o szczegóły
Zapytaj o inne terminy Drukuj ofertę

Cena wycieczki dla 3 osób i więcej kalkulowana jest indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego podając dodatkowe dane. Nie znaleziono terminów.

Główne atrakcje

-zatopicie się w kanony luksusu spacerując i poznając historię Monaco oraz Nicei

-staniecie oko w oko ze światową stolicą filmu Cannes, po to aby poznać jej najskrytsze tajemnice

-spektakularna wycieczka promem na Wyspy Leryńskie będzie niezapomnianym przeżyciem

 

O wycieczce

Lazurowe Wybrzeże to niewielki fragment rzeczywistości, która mieni się tysiącami historii, znaczeń, barw, zapachów. Jeszcze do niedawna dla wielu Polaków Lazurowe Wybrzeże było synonimem zachodniego luksusu. Krainą niedostępną, głównie ze względu na ceny. Dziś pragniemy Wam przybliżyć ten fenomenalny kawałek świata i przy okazji podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami. Wizyta w tym miejscu jest w stanie zaspokoić skrajnie różne upodobania. Niewiele jest na świecie takich miejsc…

Dzień 1 ZAPRASZAMY DO MONACO

W dniu przylotu na lotnisku będzie czekać na Was kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu w Monaco. Kierowca transferu oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma tabliczkę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przylocie przejazd prywatnym transportem do hotelu. Nocleg w hotelu w Monaco.

Dzień 2 ZWIEDZANIE MONACO 3h

Po śniadaniu przy hotelowym lobby o ustalonej wcześniej godzinie będzie na Was czekał przewodnik, z którym wyruszycie na zwiedzanie Monaco. Wszędzie widać tu bogactwo, w porcie stoją luksusowe jachty, po ulicach jeżdżą najdroższe samochody świata, a przedmioty na sklepowych witrynach nie mają metek z cenami. Monako zapewnia wiele atrakcji i międzynarodowych wydarzeń, które warto znać. Zwiedzanie Monaco zaczniecie od słynnego kasyna, następnie udacie się w stronę Portu Herkulesa, skąd dzieli Was już tylko kilka minut piechotą, od drogi prowadzącej na Skałę Monako, gdzie znajduje się Stare Miasto i pałac, mijając przy tym plac z targowiskiem. To Place d’Armes, przy którym jest główne podejście do pałacu Rampe Major. Na górze warto oczywiście zobaczyć piękny widok na Monako. Na zwiedzanie czeka jeszcze katedra, oraz oceanarium Monaco, a także rozległy park na skale. Jeśli wystarczy sił turyści, którzy realizują spacer, muszą podjąć pewną decyzję schodząc ze Skały Monako. Mogą bowiem udać się na zwiedzanie dzielnicy Fontvieille lub skierować do Hotelu i zakończyć wycieczkę. Wszystko zależy od czasu i pozostałej energii. To raptem 10 minut, by dotrzeć do Fontvieille. Będzie tam okazja, by wypić popołudniową kawę i zjeść coś dobrego na deser. Wieczorem powrót samochodem do Nicei. Nocleg w hotelu w Nicei.

Dzień 3 NICEA – ZWIEDZANIE

Dziś jest świetna okazja, by zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta Nicea. O ustalonej godzinie spotkacie się z przewodnikiem w lobby hotelowym. Pierwszym punktem dzisiejszego dnia będzie Plac Massena. To najważniejszy plac miasta, z którego dojdziemy do wielu atrakcji. Po zwiedzeniu tego miejsca skierujemy się na wschód Promenadą Paillon, pod którą płynie rzeka o tej samej nazwie. To jedno z ulubionych miejsc odpoczynku i spacerów mieszkańców Nicei. Po prawej jest rząd kamienic szczelnie zasłaniających Stare Miasto. Tą drogą dojdziemy do Placu Garibaldiego, kolejnego ważnego miejsca na mapie miasta. Po zwiedzeniu Placu Garibaldiego przejdziecie na Stare Miasto w Nicei, jest to główny punkt wycieczki. Prowadzi do niego wąska uliczka z legendarną Café de Turin. W Starej Nicei można łatwo zabłądzić w gąszczu wąskich uliczek wypełnionych restauracjami, kwiaciarniami, sklepikami i galeriami lokalnych artystów, oddaje to klimat tego miejsca. Ostatni punkt wycieczki to spacer słynną Promenadą Anglików. Stąd już tylko kilka minut by wrócić na Plac Massena i zamknąć pętlę. Nasze biuro służy pomocą przy rezerwacji stolika na dzisiejszą kolację. Noc spędzicie w Nicei.

Dzień 4 CANNES Z WYSPAMI LERYŃSKIMI

W dniu dzisiejszym kierowca wraz z przewodnikiem odbierze Was z Hotelu w Nicei i udacie się do Cannes. To jedno z najbardziej znanych miast Lazurowego Wybrzeża. Wszystko za sprawą Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, z którego słynie to miasteczko. W ramach pieszej wycieczki po Cannes, odwiedzicie między innymi takie miejsca jak promenada Croisette, przy której znajduje się piaszczysta plaża oraz najdroższe hotele, następnie udacie się na słynne schody z czerwonym dywanem (budynek Pałacu Festiwalowego). Tu będziecie mieć okazję do spaceru aleją gwiazd, oraz będziecie mogli przymierzyć odciski dłoni gwiazd. Koniecznie w tym dniu musicie zobaczyć Stare Miasto i widok z góry na Cannes oraz pomnik osoby, która zrobiła z tego miejsca znany kurort. Jeżeli chcecie spędzić więcej czasu w Cannes to rekomendujemy udać się na jedną z pobliskich Wysp Leryńskich, które są wspaniałym przyrodniczo i turystycznie obszarem. Na jednej z nich więziony był prawdziwy człowiek w żelaznej masce. Tu można zwiedzić jego celę, natomiast druga wyspa należy do Benedyktynów. Jest mniejsza i łatwo można ją przejść spacerem dookoła. Na wyspie można urządzić piknik, o szczegóły zapytaj w biurze (opcja dodatkowo płatna) Na noc wrócicie do Nicei.

Dzień 5 DZIEŃ WOLNY – POWRÓT DO DOMU

Po śniadaniu czas wolny. W zależności od lotu powrotnego, o określonej godzinie będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was na lotnisko.

 WYJAZD CENA 1 POKÓJ DWUOSOBOWY CENA 2 POKOJE DWUOSOBOWE  CENA 3 POKOJE DWUOSOBOWE

CO NIEDZIELA

WRZESIEŃ - GRUDZIEŃ

10.09  - 14.09.2017

:

10.12 - 14.12.2017

 

 

 

 1465 USD/OS

 

 

 

 

1260 USD/OS

 

 

 

1160 USD/OS

 

KIEDY NAJLEPIEJ:

Już od ponad 100 lat Lazurowe Wybrzeże jest jednym z najpopularniejszych celów wakacyjnego wypoczynku, dzięki licznym walorom przyrodniczym i antropogenicznym oraz bardzo dobremu zagospodarowaniu turystycznemu całego obszaru. Głównym walorem przyciągającym turystów jest bioklimat. Wybrzeże osłonięte od północy Alpami nadmorskimi pozostaje pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego. Zimy są tutaj łagodne, a lata upalne. Ponadto atrakcyjną cechą klimatu śródziemnomorskiego jest wysoka temperatura wody w ciągu całego roku, duże nasłonecznienie oraz mała ilość dni z opadem. Na naszą wyprawę dobrze jest się wybrać wiosną bądź jesienią. Wtedy upał  nie będzie Wam doskwierał.

PŁATNOŚĆ:

I rata - 30% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu
II rata -  płatność do 100% - 30 dni przed datą wyjazdu
Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

ŚWIADCZENIA:

-3 noclegi ze śniadaniami w dobrze położonym hotelu 4* w Nicei
-1 nocleg ze śniadaniem w dobrze położonym hotelu 4* w Monaco
-transfer do/z Cannes (na wycieczkę z przewodnikiem w języku polskim)
-transfer z lotniska do Monaco (hotel w dniu przyjazdu; j. angielski lub polski)
-transfer na lotnisko w Nicei  (j. angielski lub polski)
- przewodnik lokalny (język polski) w Monaco, Nicei, Cannes i Wyspy Leryńskie
- ubezpieczenie KL, NNW,
- opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
- Informator Przedwyjazdowy w języku polskim
- dostęp do awaryjnej linii telefonicznej 24/h w języku polskim


CENA NIE OBEJMUJE:

- biletów lotniczych lub kolejowych,
- zwyczajowych napiwków (ich wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym),
- pozostałego wyżywienia,
- wszystkich dodatkowych przejazdów, nieujętych w programie,
- dopłaty do transferu z innych lotnisk, niż lotnisko w Nicei,
- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,8% ceny),
- ewentualnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych (2 USD/dzień/os.),

PRZED PRZYJAZDEM MOŻESZ WYKUPIĆ DODATKOWO:

-piknik na wyspie

WASZE HOTELE:

HOTELE NICEA - Novotel Nice Centre Vieux Nice 4*

Hotel Novotel Nice Centre Vieux Nice jest położony w centrum Nicei, naprzeciwko międzynarodowego centrum kongresowego Acropolis. Oferuje on klimatyzowane pokoje, solarium, taras, miejsce zabaw dla dzieci oraz odkryty basen z panoramicznymi widokami na okolicę. Od parku Promenade du Paillon budynek dzieli 10 minut spacerem. W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne WiFi.

Codziennie rano w obiekcie oferowane są 4 rodzaje śniadań. Goście mogą wybrać się do hotelowego baru na drinka lub przekąskę. Restauracja Novotel Café zaprasza na potrawy kuchni francuskiej.

Hotel możecie zobaczyć na stronach:
http://www.novotel.com/pl/hotel-1103-novotel-nice-centre-vieux-nice/

HOTELE MONACO - Fairmont Monte Carlo 4*
Ten obiekt jest położony 7 minut spacerem od plaży. Czterogwiazdkowy hotel Fairmont Monte Carlo dysponuje usytuowanym na dachu tarasem z widokiem na tor wyścigowy Circuit de Monaco. Znajduje się on pomiędzy Morzem Śródziemnym a kasynem w Monte Carlo. Do dyspozycji Gości jest tu odkryty basen, kilka restauracji oraz spa. Obiekt oferuje także bezpłatny transfer na 4 pobliskie plaże, na których Goście mogą korzystać ze specjalnej zniżki.Goście mają do wyboru pokoje i apartamenty z widokiem na morze lub ogród.Restauracja Nobu oferuje zarówno tradycyjne dania kuchni japońskiej, jak i specjały z Ameryki Południowej. Na życzenie podawana jest trzydaniowa kolacja. Bar The Saphir 24 otwarty jest przez całą dobę.

Hotel możecie zobaczyć na stronach:
http://www.fairmont.com/monte-carlo/

UWAGI:

WYJAZD INDYWIDUALNY.
Wycieczka jest realizowana od dwóch osób.
Obywatele RP mogą podróżować do Francji na podstawie dowodu osobistego lub paszportu.
Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Pakiet FRANCJA Lazurowe Wybrzeże można połączyć z pakietem
„FRANCJA Paryż”

AKTUALNOŚCI

WYPRAWA DLA PRZYJACIÓŁ BIURA - WYSPY SOŁOWIECKIE

04.05.2017 ZOBACZ

Jacek Torbicz w TV Kraków o Wielkanocnych podróżach

15.04.2017 ZOBACZ

WYPRAWA SUDAN, ERYTREA - TYLKO DLA PRZYJACIÓŁ BIURA

22.03.2017 ZOBACZ

KILIMANDŻARO PO RAZ KOLEJNY ZDOBYTE!

25.01.2017 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

KILIMANDŻARO ZDOBYTE !!!

07.11.2016 ZOBACZ

NOWA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA 2016/2017 ROK

07.11.2016 ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ